Замовити дзвінок
Відділ продажу:
Приймальна:
Наша Адреса:
м. Херсон, проспект 200-річчя Херсона, будинок 38, корпус 6
Квартирa №55 - Проспект 200-річчя Херсона, 34/2
Ціна продажу:
від 16 500 грн./м2
Загальна площа:
65,0 м2
Житлова площа:
31,1 м2
Залишити заявку
Характеристика
Кількість кімнат: 2
Загальна площа: 65,0 м2
Житлова площа: 31,1 м2
Балкон: 6,4 м2
Туалет: 1,8 м2
Ванна: 4,7 м2
Спальня: 12,1 м2
Вітальня: 19,0 м2
Кухня: 10,5 м2
Коридор: 15,8 м2
Об'єкт

Основні характеристики:

Конструктивна схема: збірний залізобетонний каркас з несучими колонами та діафрагмами жорсткості, зі збірним залізобетонним перекриттям по ригелях та монолітних ділянках.

Фундамент: пальовий, з'єднаний монолітним залізобетонним ростверком завтовшки 500-800 мм. Палі складені, пальове поле споруджено шляхом вдавлювання. Вказаний збірно-монолітний каркас на пальовому фундаменті забезпечує добрий запас міцності будівлі за несучою здатністю.

Покрівля: плоска, рулонна (рубероїдна), з внутрішнім водостоком.

Стіни зовнішні: газобетонні стінові блоки М25 питомою вагою 500 кг/куб.м., товщиною 400 мм. з додатковим утепленням фасаду плитами ПСБС-25 товщиною 50мм, мінераловатними плитами в зонах віконних отворів та зонах протипожежних поясів з наступним фарбуванням.

Стіни внутрішні: газобетонні стінові блоки М25, питомою вагою 400-600 кг./м.куб., товщиною 200 мм.

Фасад будівлі: шпаклювання по армуючій сітці з обробкою протигрибковими препаратами і антистатиками, з подальшим фарбуванням.

Перегородки: газобетонні стінові блоки М25, питомою вагою 400-600 кг/м.куб., товщиною 100 мм.

Санвузли: виконуються з керамічної цегли товщиною 120 мм.

Враховуючи, що будинок має вільне планування квартир, існує можливість виконання перепланування квартири за бажанням замовника з дотриманням вимог законодавства та ДБН.

Вхідні двері: протиударні металеві, з ущільненням, протипожежні з межою вогнестійкості  EI=30

Вікна и балконні двері: металопластикові, з однокамерним склопакетом, з енергозберігаючим напиленням, виконані з 5-ти камерного якісного профіля ПВХ і фурнітури, із суцільним контуром ущільнення у рамці та стулці.

Підлога у квартирах: вирівнююча цементно - піщана стяжка з демпферною стрічкою.

Ліфт: пасажирський, вантажопідйомністю 400 кг.

Додаткові приміщення: в будинку передбачено приміщення для консьєржа.

Система опалення: централізована, горизонтальна. З можливістю встановлення приладів індивідуального обліку спожитого тепла.

Система водопостачання: централізована система водопостачання. Встановлюються водомірні лічильники.

Каналізація: всі квартири обладнані системою самопливної каналізації від сантехнічних приладів по стояках, зі скидом у існуючий колектор міської каналізаційної мережі.

Електропостачання: квартири обладнані системою електропостачання з вводом електричного кабелю у квартири. Встановлюються програмовані (двозонні) лічильники електроенергії.

При будівництві будинку застосовуються сучасні системи обліку і енергозбереження. Квартири мають різні планування: для зручності покупців передбачена можливість дизайнерських рішень та перепланувань за індивідуальними проектами. Будинок зручно розташований: віддаленість від промзони та автомагістралі, чисте повітря - відмінні місця для прогулянок і занять спортом.

У безпосередній близькості від будинку буде облаштований паркінг. Для безпеки встановлюється система відеонагляду.

Безперебійне забезпечення мешканців масиву якісною питною водою забезпечать модернізовані системи водопостачання.

Затишні дворики, обладнані за сучасними вимогами, дитячі та спортивні майданчики.

Лавки, альтанки для відпочинку на свіжому повітрі, озеленення прибудинкового ландшафту, а також сучасне оздоблення під'їзду та фасаду будинку – компанія МЖК робить все необхідне для створення сприятливого мікроклімату, спокійної атмосфери, здорового, повноцінного та комфортного проживання майбутніх мешканців.

При будівництві житлових будинків застосовуються будматеріали, що мають сертифікати відповідності діючим стандартам і нормам якості.

Серед об'єктів інфраструктури, які доступні мешканцям, можна назвати такі: паркові зони, школа, дитячий садок, ринок, магазини. Об'єкт розташований в 4-А Таврійському районі Херсона, який має зручну транспортну розв'язку. Поблизу будинку є зупинка тролейбусів і маршрутних таксі. На території комплексу знаходяться відкритий паркінг, дитячий майданчик, місця відпочинку. Таврійський район має необхідну для комфортного проживання інфраструктуру. У кроковій доступності відділення банків і банкомати, аптеки, медичні клініки, відділення зв'язку, салони краси, спортивні зали, фітнес-центр, супермаркети та магазини. Неподалік багато розважальних закладів на будь-який смак і гаманець - ресторани, кафе, льодова ковзанка, атракціони, літні майданчики, ТРЦ.

Запрошуємо до участі в інвестуванні будівництва квартир у новому будинку!

На початковому етапі будівництва вартість квадратного метра житла завжди дешевша та вигідніша!
РОЗТЕРМІНУВАННЯ ВІД ЗАБУДОВНИКА!