Замовити дзвінок
Відділ продажу:
Приймальна:
Наша Адреса:
м. Херсон, проспект 200-річчя Херсона, будинок 38, корпус 6

Ми завжди першими робимо крок назустріч нашим клієнтам, розробляючи індивідуальні умови оплати і зручні графіки внесення платежів.
Компанія МЖК пропонує декілька видів оплат за обрану Вами квартиру. У Вас є можливість:
- розрахуватися одразу 100% за квартиру. За 100% оплати Ви отримуєте найвигіднішу вартість 1 кв.м.
або
- внести не менше 30% від повної вартості квартири. На залишок суми, за необхідності, Ви маєте право без залучення банків і без довідки про доходи взяти розстрочку від забудовника на період до 2-х років.
Виплати можуть здійснюватись щомісячно або щоквартально, буде складений індивідуальний графік внесення платежів. Така форма оплати зробить Ваше житло ще більш доступним.

 

Також МЖК співпрацює з Херсонським регіональним управлінням Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву (далі – Фонд). Ви можете придбати квартиру в будинках МЖК ставши учасником одної з діючих держпрограм.

 

1. «Молодіжне кредитування»(Порядок надання пільгових довгострокових кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) и придбання житла (Постанова КМУ № 584 від 29.05.2001 р.), Державна програма забезпечення молоді житлом на 2013-2020 р. (Постанова КМУ № 967 від 24.10.12, попередня № 1089 від 29.07.02)

Учасники молодіжної програми – це люди до 35 років включно, що знаходяться на квартирному обліку. Кредит надається терміном до 30 років, під 3% річних, для учасника програми, що не має дітей. Післе народження дитини кредит стає безпроцентним. Коли з'являється друга, то держава компенсує 25% від загальної суми зобов'язань за кредитом. А якщо в учасника програми 3 і більше дітей – то держава погашає 50%. І найголовніше – тіло кредиту протягом 30 років не індексується у залежності від інфляції, курсу валюти та ін. Перший внесок складає не менше 6% від вартості житла.

 

2. «Кредитування за рахунок власних коштів (статутного капіталу) Фонду»(Порядок використання коштів, передбачених для збільшення статутного капіталу ДСФУ "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" з подальшим спрямуванням на виконання Державної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2020 р.р. (Постанова КМУ № 488 від 11.05.2011 р.)

Згідно прийнятому рішенню про надання іпотечних кредитів на будівництво (реконструкцію) і придбання житла за рахунок власних коштів (коштів статутного капіталу) Фонду, даний кредит видається зі зменшеною процентною ставкою та особистим внеском, у порівнянні з недержавними фінансовими установами та організаціями.
Умови участі в програмі:
- вік учасників – до 35 років (включно);
- знаходження кандидата (одинокого молодого громадянина (громадянки), або кожного члена молодої родини) на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов;
- строк, на який надається кредит, – до 30 років, але не більше ніж до досягнення старшим із подружжя пенсійного віку;
- особистий внесок – не менше 10% вартості будівництва або придбання житла та вартість понаднормативної площі об'єкта кредитування;
- підтвердження платоспроможності;

Величина відсоткової ставки по кредитному договору встановлюється правлінням Фонду щорічно у розмірі, що визначається виходячи з розрахунку середньозваженої облікової ставки Національного банку України, з урахуванням показників починаючи з 15 квітня 2009 року по 31 грудня року, який передує плановому, з подальшим її застосуванням протягом року в цьому розмірі, але не більше діючої облікової ставки Національного банку України в момент прийняття рішення про видачу кредиту і додатково не більше 3% річних.
Відсоткова ставка за користування кредитом є фіксованою і не переглядається протягом терміну дії кредитного договору, крім випадків, визначених наглядовою радою Фонду і відповідним Положенням.
Відсоткова ставка кредитування за рахунок власних коштів Фонду на 2021 рік становить 6%.
Нормативна площа житла – 21 кв.метр загальної площі житла на кожного члена сім'ї кандидата + 20 кв.метрів на сім'ю.

 

3. «Доступне житло» (Державна соціально-економічна програма будівництва (придбання) доступного житла (програма 30/70, "Доступне житло", Постанова КМУ від 11.02.2009 р. № 140)

 В даній програмі держава за рахунок бюджету забезпечує 30% знижку на нормативну вартість квадратних метрів громадянам, що потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку за місцем проживання. Тобто,  громадянину необхідно внести 70% від вартості будівництва житла на свій поточний рахунок, відкритий в уповноваженому банку та отримати від Держмолодьжитла бонус у 30% його вартості. У  даній програмі немає обмежень за віком.

 

 Для більш детальної консультації запрошуємо до Херсонського регіонального управління Фонду, що знаходиться за адресою: пр.200-річчя Херсона, б.38, к.6, м. Херсон, 73039, тел. (0552) 43-04-45, (0552) 43-04-24 (електронна адреса - khn.21@molod-kredit.gov.ua). Сайт регіонального управління Фонду - http://khn.molod-kredit.gov.ua.

 Більш докладну інформацію про державні програми читайте на http://www.molod-kredit.gov.ua

Переваги мжк
Досвід в будівництві понад 30 років
Можливість замовити індивідуальний дизайн і планування квартири
Кваліфіковані фахівці
Застосування нових будівельних і енергозберігаючих технологій
Дотримання технічних умов і нормативів в будівництві
Системність і стабільна робота компанії
Відкритість і доступність інформації про застосовувані матеріалах, схемах будівництва
Наявність фінансового інструменту