Замовити дзвінок
Відділ продажу:
Приймальна:
Наша Адреса:
м. Херсон, проспект 200-річчя Херсона, будинок 38, корпус 6
Нерухомість від МЖК м. Херсон - надійно, вигідно, зрозуміло!
30.09.2021

Останнім часом, багатьох потенційних  інвесторів житлового будівництва, окрім пандемії, бентежать питання, пов’язанні з очікуваннями економічної кризи, яка начебто має настати в галузях будівельного виробництва та на фондових ринках внаслідок оголошеного дефолту масивних будівельних компаній Азії, зокрема Китаю. 

Поспішаємо Вас заспокоїти. Ризик обвалу ринку нерухомості з цього приводу Україні не загрожує. 

Розвиток ринкової економіки та виробництва в Україні надзвичайно  уповільнені. Україна не інтегрована в глобальні економічні процеси, що з іншого боку, є позитивним моментом та відкриває нові можливості на внутрішньому галузевому ринку. 

Наразі, в країні практично немає куди вкладати кошти задля їх збереження та/або примноження. ІТ-технології, биткоїни, стартапи, інвестиційні портфелі, депозитарії – для багатьох це хитромудрі, незрозумілі процеси. Інші виробництва (машинобудування, сільське господарство та  ін.), теж давно приватизовані, для залучення інвестицій акціями не торгують, та й і ринок цінних паперів не функціонує, як то має бути в розвиненій економіці і за нормами права. 

Єдиним, що можна «помацати», зрозуміти та особисто взяти участь у процесі, залишається в Україні -  виробництво квадратних метрів житлової та нежитлової нерухомості. І така участь в будівництві нових об’єктів нерухомості у нас  цілком себе виправдовує, якщо зазвичай Ви обираєте надійного партнера: компанію зі стажем на ринку та досвідом у сфері будівництва. 

Саме такою є будівельна компанія Молодіжний житловий комплекс у  м. Херсон. Інвестування в квартири та нежитлову нерухомість, яку близько 35 років  будує МЖК м. Херсон, це в середньотривалій перспективі -  гарантований дохід, який в різні періоди подекуди дорівнює 100%. 

Якість новобудов, незвичайні планування, енергозаощадження  та комфорт, інфраструктура, розташування об’єктів на центральній вулиці молодого та перспективного мікрорайону Таврійський – це ті показники за якими оцінують майбутні інвестори МЖК свою участь у процесі. 

Нерухомість від БК МЖК  м. Херсон завжди  ліквідна, має попит на ринку і є привабливою, як спосіб  збереження заощаджень, зароблених працею грошей та придбання житла за цінами, нижчими від ринкових. 

Сьогодні компанія МЖК продовжує будівництво житлового комплексу № 34 в 4А Таврійському мікрорайоні м. Херсона, квартири ще у двох будинках з цього циклу пропонуються для придбання. 

Поспішайте стати власником квартири з унікальним плануванням – саме такого вже не буде! Упевнено дивіться в майбутнє разом з незмінним лідером в галузі будівництва -  МЖК м. Херсон! 

Телефон для довідок (066)77-477-22

Читайте також
20.12.2021
Новини з будмайданчика!
Будівельна компанія «Молодіжний житловий комплекс» активно продовжує перспективну забудову житлового масиву в середині 4А Таврійського мікрорайону. Конструктивною схемою будови передбачено складання ...
25.10.2021
Молодіжному житловому комплексу - 35 років! (акцію завершено)
Шановні Херсонці!Молодіжному житловому комплексу – 35 років!35 років надзвичайних перемог, якісних ...
08.07.2021
Вітаємо з Днем родини!!
Вже третє покоління Херсонців стали власниками сучасних квартир від Будівельної компанії Молодіжний ...