Заказать звонок
Отдел продаж:
Приемная:
Наш адрес:
г. Херсон, проспект 200-летия Херсона, дом 38, корпус 6
Кредит на будівництво або придбання житла без довідки про квартоблік!
19.03.2019

Приєднуйся! Кредит на будівництво або придбання житла без довідки про квартоблік!

Приєднуйтесь! Кредит на будівництво або придбання житла без довідки про квартоблік!

01.02.19

З січня 2019 року всі бажаючі взяти участь у програмі житлового кредитування за рахунок коштів статутного капіталу Держмолодьжитла (Постанова КМУ № 488 від 11.05.2011) можуть подати відповідні заяви онлайн або особисто, звернувшись до Херсонського регіонального управління Держмолодьжитла.

Відповідно до розподілу коштів на 2019 рік на надання довгострокових пільгових кредитів на будівництво (реконструкції) та придбання житла за рахунок Статутного капіталу (власних коштів) Держмолодьжитла Херсонському регіональному управлінню виділено 3,4 млн. грн. 

Наш партнер - Херсонське регіональне управління Держмолодьжитла - запрошує всіх бажаючих взяти участь у програмі житлового кредитування за рахунок коштів статутного капіталу Держмолодьжитла (Постанова КМУ № 488 від 11.05.2011)!

Для Цього Вам необхідно перевірити, чи маєте ви право на отримання кредиту, та зареєструватися через сайтХерсонського регіонального управління Держмолодьжитла.

Право на отримання кредиту для придбання житла зі статутного капіталу Держмолодьжитла мають молоді сім’ї та одинокі молоді громадяни:

- віком до 35 років включно (кожного з членів молодої сім’ї – чоловіка і дружини);

- які перебувають на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов, або у яких відсутнє у власності житло, або які мають у власності житлову площу не більшу за 13,65 м2 (без урахування житла, що знаходиться на тимчасово окупованій території);

- залишок середньомісячного доходу сім’ї (громадянина) за умови сплати щомісячного платежу за кредитом не менший за 3-кратний прожитковий мінімум на кожного працюючого члена сім’ї.

Процес подання документів складається з таких кроків:

завантаження бланків анкети і заяви із сайту Херсонського регіонального управління;

- заповнення бланків і створення електронної копії;

подання документів до Херсонського регіонального управління Держмолодьжитла.

На нашому сайті відповідні бланки розміщені на сторінці «Подати заяву-анкету» розділу «Кредит з статутного капіталу» в меню «Житлові програми».

Увага! Подати документи можна одним з наступних способів:

- в електронному вигляді через сайт регіонального управління Держмолодьжитла https://khn.molod-kredit.gov.ua/;

- в електронному вигляді, відправивши на електронну адресу нашого регіонального управління Держмолодьжитла khn.21@molod-kredit.gov.ua;

- на паперових носіях особисто заявником до регіонального управління Держмолодьжитла за адресою: м.Херсон, пр. 200-річчя Херсона, 38, корп.6. Також, можно звернутися до фахівців кредитного відділу за телефоном (0552) 43 04 45

Вашу заяву буде включено в Інформацію щодо надання довгострокових пільгових кредитів для будівництва (реконструкції) та придбання житла за рахунок коштів Статутного капіталу (власних коштів) Держмолодьжитла, яка публікується на сайті Херсонського регіонального управління Держмолодьжитла.

Прохання, ретельно ознайомитися з інструкцією по заповненню документів на сайті Херсонського регіонального управління Держмолодьжитла.
Подробнее: http://mgk.ks.ua/news/prijednujtes_kredit_na_budivnitstvo_abo_pridbannja_zhitla_bez_dovidki_pro_kvartoblik

Вернуться к списку
Читайте также
24.03.2020
Инвестиции в жилую недвижимость - надежный способ защиты сбережений
Как сохранить накопления: приобрести недвижимость в Херсоне или открыть депозит в банке?Каждый человек задумывается о будущем - своем и своих детей. Соответственно, актуальным остается вопрос: как же надежнее сохранить деньги - положить их в банк или прио ...
06.03.2020
Как купить недорого квартиру в Херсоне?
Как купить недорого квартиру в Херсоне?Квартирный вопрос - тема традиционно острая. Купить недорого квартиру в Херсоне с помощью авторитетного и надежного партнера - строительной компании «МЖК» - вполне по силам семье со средним достатком. Наша компания п ...
16.01.2020
Купить квартиру в Херсоне от застройщика
Древний и славный Херсон - город, который быстро растет и развивается. Людей становится все больше, соответственно, жилищный вопрос стоит традиционно остро. Но при этом многих не устраивают условия, которые способны предложить потенциальным жителям возвед ...