Заказать звонок
Отдел продаж:
Приемная:
Наш адрес:
г. Херсон, проспект 200-летия Херсона, дом 38, корпус 6
Кредит на будівництво або придбання житла без довідки про квартоблік!
27.06.2017г.

Приєднуйся! Кредит на будівництво або придбання житла без довідки про квартоблік!

Приєднуйтесь! Кредит на будівництво або придбання житла без довідки про квартоблік!

01.02.19

З січня 2019 року всі бажаючі взяти участь у програмі житлового кредитування за рахунок коштів статутного капіталу Держмолодьжитла (Постанова КМУ № 488 від 11.05.2011) можуть подати відповідні заяви онлайн або особисто, звернувшись до Херсонського регіонального управління Держмолодьжитла.

Відповідно до розподілу коштів на 2019 рік на надання довгострокових пільгових кредитів на будівництво (реконструкції) та придбання житла за рахунок Статутного капіталу (власних коштів) Держмолодьжитла Херсонському регіональному управлінню виділено 3,4 млн. грн. 

Наш партнер - Херсонське регіональне управління Держмолодьжитла - запрошує всіх бажаючих взяти участь у програмі житлового кредитування за рахунок коштів статутного капіталу Держмолодьжитла (Постанова КМУ № 488 від 11.05.2011)!

Для Цього Вам необхідно перевірити, чи маєте ви право на отримання кредиту, та зареєструватися через сайтХерсонського регіонального управління Держмолодьжитла.

Право на отримання кредиту для придбання житла зі статутного капіталу Держмолодьжитла мають молоді сім’ї та одинокі молоді громадяни:

- віком до 35 років включно (кожного з членів молодої сім’ї – чоловіка і дружини);

- які перебувають на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов, або у яких відсутнє у власності житло, або які мають у власності житлову площу не більшу за 13,65 м2 (без урахування житла, що знаходиться на тимчасово окупованій території);

- залишок середньомісячного доходу сім’ї (громадянина) за умови сплати щомісячного платежу за кредитом не менший за 3-кратний прожитковий мінімум на кожного працюючого члена сім’ї.

Процес подання документів складається з таких кроків:

завантаження бланків анкети і заяви із сайту Херсонського регіонального управління;

- заповнення бланків і створення електронної копії;

подання документів до Херсонського регіонального управління Держмолодьжитла.

На нашому сайті відповідні бланки розміщені на сторінці «Подати заяву-анкету» розділу «Кредит з статутного капіталу» в меню «Житлові програми».

Увага! Подати документи можна одним з наступних способів:

- в електронному вигляді через сайт регіонального управління Держмолодьжитла https://khn.molod-kredit.gov.ua/;

- в електронному вигляді, відправивши на електронну адресу нашого регіонального управління Держмолодьжитла khn.21@molod-kredit.gov.ua;

- на паперових носіях особисто заявником до регіонального управління Держмолодьжитла за адресою: м.Херсон, пр. 200-річчя Херсона, 38, корп.6. Також, можно звернутися до фахівців кредитного відділу за телефоном (0552) 43 04 45

Вашу заяву буде включено в Інформацію щодо надання довгострокових пільгових кредитів для будівництва (реконструкції) та придбання житла за рахунок коштів Статутного капіталу (власних коштів) Держмолодьжитла, яка публікується на сайті Херсонського регіонального управління Держмолодьжитла.

Прохання, ретельно ознайомитися з інструкцією по заповненню документів на сайті Херсонського регіонального управління Держмолодьжитла.
Подробнее: http://mgk.ks.ua/news/prijednujtes_kredit_na_budivnitstvo_abo_pridbannja_zhitla_bez_dovidki_pro_kvartoblik

Вернуться к списку
Читайте также
31.05.2019
ТЕПЛО, УЮТНО, БЕЗОПАСНО!
Уважаемые инвесторы, будущие новоселы, дорогие Херсонцы! Строительная компания МЖК вместе с Вами уже более 30 лет занимается возведением уютных кварталов, удобных и красивых жилых домов, необычных и комфортных квартир. В настоящее врем ...
22.03.2019
ЖК Молодежный квартал в Херсоне
Отошли в прошлое однообразные кварталы серых, вытянувшихся в линию многоэтажек. Им на смену пришла новая концепция создания жилья. Современный строительный тренд - максимальная экологичность, много открытого пространства, зеленых насаждений, яркие и уютны ...
16.03.2019
Как купить недорого квартиру в Херсоне?
Как купить недорого квартиру в Херсоне?Квартирный вопрос - тема традиционно острая. Купить недорого квартиру в Херсоне с помощью авторитетного и надежного партнера - строительной компании «МЖК» - вполне по силам семье со средним достатком. Наша компания п ...