Замовити дзвінок
Відділ продажу:
Приймальна:
Наша Адреса:
м. Херсон, проспект 200-річчя Херсона, будинок 38, корпус 6
Новини з будмайданчика!
20.12.2021
Будівельна компанія «Молодіжний житловий комплекс» активно продовжує перспективну забудову житлового масиву в середині 4А Таврійського мікрорайону. 

Конструктивною схемою будови передбачено складання залізобетонного каркасу з несучими колонами та діафрагмами  жорсткості, зі збірним залізобетонним перекриттям по ригелям і монолітним дільницям. 

Будівництво ведеться на пальових фундаментах, зв’язаних монолітним залізобетонним ростверком, завтовшки 800 мм. Така схема будівництва гарантує  потужний запас міцності задля забезпечення несучої здібності будівлі.

Будівельники МЖК м. Херсон вже більше 35 років будують житло для мешканців Херсону та області. 
Висококваліфіковані інженери-будівельники добре розуміються у питаннях технологічних процесів і контролю якості їх виконання. 

Інколи здається, що роботи з облаштування фундаментів та каркасу будинку ведуться дещо повільно. 
Але, треба розуміти, що це, насамперед, сама кропітка, можна сказати ювелірна робота, яка потребує високоточного виконання. 
Правильне, чітке виконання технологічного процесу впливає на якісні показники безпечної та довготривалої експлуатації  об’єкту. 

Саме тому, з радістю повідомляємо нашим партнерам, інвесторам житлового будівництва за адресою пр-т. 200-річчя Херсону, 34/2, що так званий «екватор» з облаштування каркасу пройдено! 

Наразі відбувається облаштування останніх поверхів будинку. 

З цього моменту інвестиційна вартість квадратних метрів дещо збільшується, але разом з тим прямо пропорційно зменшуються інвестиційні ризики та наближається момент заради якого ми разом з Вами працюємо!
 
А для інвесторів, які вклали кошти у початок будівництва, незважаючи на постійне зростання цін на металомісткі будматеріали, остаточна розрахункова ринкова вартість не індексується і не буде збільшуватись. 

Тому, якщо Ви мрієте про новосілля, але не хочете чекати, інвестиційний ризик - то не про Вас, то, саме зараз, варто відвідати будмайданчик МЖК! 

Як завжди радо чекаємо на Вас, і в канун новорічних та різдвяних свят даруємо знижки на придбання якісного, нового житла в молодому кварталі МЖК! 

Молодіжний житловий комплекс м. Херсон – тут є дещо важливе для тебе! 

Телефон відділу продажів: (066)7747722

Читайте також
25.10.2021
Молодіжному житловому комплексу - 35 років! (акцію завершено)
Шановні Херсонці!Молодіжному житловому комплексу – 35 років!35 років надзвичайних перемог, якісних ...
30.09.2021
Нерухомість від МЖК м. Херсон - надійно, вигідно, зрозуміло!
Останнім часом, багатьох потенційних  інвесторів житлового будівництва, окрім пандемії, бентежать питання, пов’язанні з очікуваннями економічної кризи, ...
08.07.2021
Вітаємо з Днем родини!!
Вже третє покоління Херсонців стали власниками сучасних квартир від Будівельної компанії Молодіжний ...