Заказать звонок
Приемная:
Наш адрес:
г. Херсон, проспект 200-летия Херсона, дом 38, корпус 6
Інвестиції у нерухомість як соціальне страхування
22.01.2021

Зараз не для кого вже не є секретом те, що економічна та соціальна політика не додають впевненості в дні прийдешньому. 

Системи страхування та накопичення(фінансового, медичного, пенсійного і т.п.) за багато років не набули необхідного розвитку, а те, що було розпочато, не дочекалося свого логічного завершення. 

Тому для  кожного з нас є необхідним самим замислитися про завтра та подбати про себе та своє стабільне фінансове і соціальне майбутнє. Скласти свій план розвитку, фінансовий план та інвестиційний «портфель».

Кошти, які все важче заробляти в світі, де панують інфляційні процеси та економічні кризи, потребують захисту від знецінення. А задля цього їм треба знову працювати та зміцнюватися.

Економічні теорії и практики в різні часи, в різних країнах показують, що найбільш ефективним та найменш ризиковим методом зберігання та накопичення фінансових ресурсів залишається інвестування в будівельну галузь.

В більш крупних масштабах – це промислове будівництво, для громадян – житлове та інфраструктурне.

В чому переваги такого способу інвестування?

По-перше, це вливання коштів в виробництво, відповідно в реальне створення Товару, який має високу ліквідність на ринку.

По-друге, будинок, квартира або об’єкт інфраструктури це можливість отримання додаткового, так званого, «пасивного» доходу. Коли працюєш вже на сам, за тебе працює придбаний тобою  раніше Товар.

Третє, це те, про що іде мова! Це спосіб накопичення, подушка безпеки, страховка на «всяк випадок» та впевненість у завтра.

Нарешті, це депозитний рахунок  на  майбутнє, який може не такий великий, як у банку, але більш надійний та стабільний.

Так, може статися, що дохід від цього депозиту не буде одразу стрімким та великим, але убереже кошти від знецінення і дасть можливість заощадити.

Невеликий приклад:

Чоловік на початку 2020 року придбав квартиру на першому  циклі будівництва за ціною 12000 грн. за один квадратний метр. Станом на лютий 2021 року будинок на другому циклі будівництва, і якщо чоловіку раптом знадобилися б кошти, він отримав би ринкову вартість квартири в цьому ж будинку 14500-15000 грн. за один квадратний метр. Кажучи економічними термінами – отримав би близько 25% доходу від власної інвестиції.

А в будинку, який вже побудований ринкова вартість такої самої квартири складає 16500 грн. за один квадратний метр.

При цьому сам інвестор отримує не тільки фінансовий дохід, але й щось більш корисне для себе і суспільства: приймає участь у створенні робочих місць, розбудові сучасної інфраструктури міста, сплачує податки і робить свій соціальний внесок в розвиток суспільства.

Будівельна компанія МЖК разом з інвесторами та партнерами  вже 35 років будує житло для мешканців Херсона та області!

І тепер, дружній та кваліфікований колектив будівельників МЖК радо запрошує земляків до співпраці на загальне благо!

В зв’язку з цим оголошено старт продажів квартир у будинку 34/1, будівництво якого розпочато у 4А Таврійському мікрорайоні, в кварталі МЖК.

Для перших трьох покупців акційна ціна 13500 грн. за один квадратний метр. Планове завершення будівництва 1 квартал 2023 року. Можливе придбання в розстрочку!

Будівельна компанія МЖК- Можливість Жити Краще!

Питання щодо придбання за телефоном (066)77-477-22, інформація на сайті www.mgk.ks.ua.

Вернуться к списку
Читайте также
03.02.2021
ДОМА ИЗ ГАЗОБЕТОНА - ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ
Компания МЖК  активно ведет строительство новых квартир в 3й и 4й очереди  жилого комплекса по проспекту 200-летия Херсона,34. Одним из компонентов, применяемых в данном объекте новостройки, является легкий, прочный, теплоизоляционный материал – газобе ...
24.01.2021
Нова секція ЖК Молодіжний квартал відкрита для придбання!
Шановні Херсонці!  Будівельна компанія МЖК вітає Вас з початком нового року, та оголошує про старт продажів квартир у житловому будинку, який буде збудовано в 4А Таврійському мікрорайоні за адресою проспект 200-річчя Херсона, 34/1. Дев’я ...
29.12.2020
З Новим Роком 2021!
ШАНОВНІ ІНВЕСТОРИ ТА ПАРТНЕРИ! Від щирого серця вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Хай новий рік без лабіринтів буде, І негаразди всі забуде, Щоб дні складались продуктивно, І Вам творилося активно! Щоб Ви пишалися собою, І надихалися красою! ...