Замовити дзвінок
Відділ продажу:
Приймальна:
Наша Адреса:
м. Херсон, проспект 200-річчя Херсона, будинок 38, корпус 6
Отримані енергетичні сертифікати новобудов
21.09.2020

Будівельна компанія «Молодіжний житловий комплекс» в своїй діяльності керується принципом – будуємо якісно, як для себе! 

Проектно-технічним відділом компанії не тільки впроваджуються новітні технології, але, зазвичай, здійснюється моніторинг якості, дотримання стандартів та вимог в житлових новобудовах. 

Раді повідомити шановним інвесторам про те, що збудовані компанією будинки № 34/4 та 34/3 по проспекту 200-річчя Херсона пройшли сертифікацію щодо дотримання умов енергозбереження. 

Сертифікатами підтверджено достатньо високий рівень енергетичної ефективності зазначених новобудов МЖК - з присвоєнням класу "С". 


Молодіжний житловий комплекс – єдина компанія в місті, яка здійснює відповідний моніторинг якості енергозбереження. Будує затишне, комфортне та недороге в обслуговуванні житло. 


Чекаємо на Вас в Молодіжному житловому комплексі!

У нас завжди є квартири для Вас.


Читайте також
25.10.2021
Молодіжному житловому комплексу - 35 років!
Шановні Херсонці!Молодіжному житловому комплексу – 35 років!35 років надзвичайних перемог, якісних новобудов, досвіду та дружби!Ця  подія – відмінний привід для подарунків місту  і мешканцям Херсону та о ...
30.09.2021
Нерухомість від МЖК м. Херсон - надійно, вигідно, зрозуміло!
Останнім часом, багатьох потенційних  інвесторів житлового будівництва, окрім пандемії, бентежать питання, пов’язанні з очікуваннями економічної кризи, ...
08.07.2021
Вітаємо з Днем родини!!
Вже третє покоління Херсонців стали власниками сучасних квартир від Будівельної компанії Молодіжний ...