Замовити дзвінок
Відділ продажу:
Приймальна:
Наша Адреса:
м. Херсон, проспект 200-річчя Херсона, будинок 38, корпус 6
Отримані енергетичні сертифікати новобудов
21.09.2020

Будівельна компанія «Молодіжний житловий комплекс» в своїй діяльності керується принципом – будуємо якісно, як для себе! 

Проектно-технічним відділом компанії не тільки впроваджуються новітні технології, але, зазвичай, здійснюється моніторинг якості, дотримання стандартів та вимог в житлових новобудовах. 

Раді повідомити шановним інвесторам про те, що збудовані компанією будинки № 34/4 та 34/3 по проспекту 200-річчя Херсона пройшли сертифікацію щодо дотримання умов енергозбереження. 

Сертифікатами підтверджено достатньо високий рівень енергетичної ефективності зазначених новобудов МЖК - з присвоєнням класу "С". 


Молодіжний житловий комплекс – єдина компанія в місті, яка здійснює відповідний моніторинг якості енергозбереження. Будує затишне, комфортне та недороге в обслуговуванні житло. 


Чекаємо на Вас в Молодіжному житловому комплексі!

У нас завжди є квартири для Вас.


Читайте також
08.07.2021
Вітаємо з Днем родини!!
Вже третє покоління Херсонців стали власниками сучасних квартир від Будівельної компанії Молодіжний ...
07.05.2021
Каховка починає велике будівництво житла
Каховка – однe з затишних і чаpівних міст Укpаїни, якe нe дивлячись ні на ковіди, ні на політичні та eкономічні нeгаpазди, успішно pозвивається. Вжe сьогодні тут пpацює пpомислових підпpиємств більшe, ан ...
14.04.2021
У Таврійському мікрорайоні Херсона активно продовжується будівництво двох нових будинків на 126 квартир
Рік 2020 cтав cправжнім іcпитoм на міцніcть та прoфеcіoналізм для кoмпаній будівельнoї галузі. Пандемія COVID-19 cкoлихнула та вже зруйнувала багатo бізнеcів не тільки в Україні, але й пo вcьoму cвіту. Не виключенням cтали і будівельні підприємcтва. ...