Заказать звонок
Приемная:
Наш адрес:
г. Херсон, проспект 200-летия Херсона, дом 38, корпус 6
Отримані енергетичні сертифікати новобудов
21.09.2020

Будівельна компанія «Молодіжний житловий комплекс» в своїй діяльності керується принципом – будуємо якісно, як для себе! 

Проектно-технічним відділом компанії не тільки впроваджуються новітні технології, але, зазвичай, здійснюється моніторинг якості, дотримання стандартів та вимог в житлових новобудовах. 

Раді повідомити шановним інвесторам про те, що збудовані компанією будинки № 34/4 та 34/3 по проспекту 200-річчя Херсона пройшли сертифікацію щодо дотримання умов енергозбереження. 

Сертифікатами підтверджено достатньо високий рівень енергетичної ефективності зазначених новобудов МЖК - з присвоєнням класу "С". 


Молодіжний житловий комплекс – єдина компанія в місті, яка здійснює відповідний моніторинг якості енергозбереження. Будує затишне, комфортне та недороге в обслуговуванні житло. 


Чекаємо на Вас в Молодіжному житловому комплексі!

У нас завжди є квартири для Вас.


Вернуться к списку
Читайте также
14.04.2021
У Таврійському мікрорайоні Херсона активно продовжується будівництво двох нових будинків на 126 квартир
Рік 2020 cтав cправжнім іcпитoм на міцніcть та прoфеcіoналізм для кoмпаній будівельнoї галузі. Пандемія COVID-19 cкoлихнула та вже зруйнувала багатo бізнеcів не тільки в Україні, але й пo вcьoму cвіту. Не виключенням cтали і будівельні підприємcтва. ...
29.03.2021
1-, 2-, 3-кімнатні квартири чекають на Вас!
Шановні друзі, дорогі Херсонці!У зв'язку з початком влаштування пальового поля під останню блок-секцію житлового комплексу "Молодіжний квартал" в 4-му Таврійському мікрорайоні м.Херсона, компанія МЖК оголошує про старт програми з реалізації одно-; дво-; т ...
24.01.2021
Нова секція ЖК Молодіжний квартал відкрита для придбання!
Шановні Херсонці!  Будівельна компанія МЖК вітає Вас з початком нового року, та оголошує про старт продажів квартир у житловому будинку, який буде збудовано в 4А Таврійському мікрорайоні за адресою проспект 200-річчя Херсона, 34/1. Дев’я ...