Молодежный
жилищный
комплекс
(0552) 430-434
(0552) 43-04-08 (066) 77-4-77-22
г. Херсон, пр. 200 лет Херсона, д. 38, к. 6
info@mgk.ks.ua
Главная Карта сайта

У 4-му Таврійському мр-н проведено фестиваль-конкурс стріт-арт

У 4-му Таврійському мр-н проведено фестиваль-конкурс стріт-арт
У 4-му Таврійському мр-н проведено фестиваль-конкурс стріт-арт
20.09.17

З 8-го по 12-те вересня 2017 року в ІV Таврійському мікрорайоні міста Херсона проходив фестиваль-конкурс стріт-арту «Місто моєї мрії», присвячений Дню міста.

Учасники забезпечувались фарбами та приладдям, а у якості "холста" виступив паркан будівельного майданчику, де будується житло для молодих родин, сімей учасників АТО та молодих фахівців - випускників навчальних закладів міста, які залишаються розвивати та розбудовувати рідний Херсон, Херсонщину та Україну!

Головними ініціаторами та організаторами стали Управління освіти міської ради, будівельна компанія «МЖК» (Молодіжний житловий комплекс) та регіональне управління Держмолодьжитло.

фестиваль-конкурс стріт-арту

Першими учасниками стали старшокласники та молоді вчителі загальноосвітніх шкіл № 24 та № 45.

На наступний день у творчому пориві об’єдналися старшокласники шкіл Таврійського - № 27, 33, 44, Таврійського ліцею мистецтв, кафедри дизайну Херсонського національного технічного університету, а також діти з батьками, які живуть саме в будинках МЖК та на сусідніх вулицях мікрорайону.

А завершували фестиваль-конкурс творчі колективи навчального комплексу № 56, школи №44, та Херсонського державного університету.

Малювати на парканах, як виявилось, це дуже весело та класно! Особливо, коли це мікрорайон, збудований в межах державних та місцевих житлових програм для молоді.

Дякуємо всім батькам та вчителям за талановитих дітей! Дітям дякуємо за шалені емоції та позитивний настрій, який вони подарували цілому мікрорайону!!!

конкурс стріт-арту

Окрема подяка підприємствам «Анцерглоб», «Основа», «МЖК», «Праймконтракт» та Управлінню освіти міської ради за підтримку цього конкурсу.