Заказать звонок
Отдел продаж:
Приемная:
Наш адрес:
г. Херсон, проспект 200-летия Херсона, дом 38, корпус 6
У 4-му Таврійському мр-н проведено фестиваль-конкурс стріт-арт
20.09.2017

З 8-го по 12-те вересня 2017 року в ІV Таврійському мікрорайоні міста Херсона проходив фестиваль-конкурс стріт-арту «Місто моєї мрії», присвячений Дню міста.

Учасники забезпечувались фарбами та приладдям, а у якості "холста" виступив паркан будівельного майданчику, де будується житло для молодих родин, сімей учасників АТО та молодих фахівців - випускників навчальних закладів міста, які залишаються розвивати та розбудовувати рідний Херсон, Херсонщину та Україну!

Головними ініціаторами та організаторами стали Управління освіти міської ради, будівельна компанія «МЖК» (Молодіжний житловий комплекс) та регіональне управління Держмолодьжитло.

фестиваль-конкурс стріт-арту

Першими учасниками стали старшокласники та молоді вчителі загальноосвітніх шкіл № 24 та № 45.

На наступний день у творчому пориві об’єдналися старшокласники шкіл Таврійського - № 27, 33, 44, Таврійського ліцею мистецтв, кафедри дизайну Херсонського національного технічного університету, а також діти з батьками, які живуть саме в будинках МЖК та на сусідніх вулицях мікрорайону.

А завершували фестиваль-конкурс творчі колективи навчального комплексу № 56, школи №44, та Херсонського державного університету.

Малювати на парканах, як виявилось, це дуже весело та класно! Особливо, коли це мікрорайон, збудований в межах державних та місцевих житлових програм для молоді.

Дякуємо всім батькам та вчителям за талановитих дітей! Дітям дякуємо за шалені емоції та позитивний настрій, який вони подарували цілому мікрорайону!!!

конкурс стріт-арту

Окрема подяка підприємствам «Анцерглоб», «Основа», «МЖК», «Праймконтракт» та Управлінню освіти міської ради за підтримку цього конкурсу.

Вернуться к списку
Читайте также
25.10.2019
Внимание! До окончания акции осталось 10 дней! (Акция завершилась)
Успейте приобрести новое жилье в Херсоне по специальной цене – 12 000 грн. за кв. метр - на квартиры в новой секции ЖК "Молодежный квартал". До завершения акции осталось всего 10 дней! ЖК “Молодежный квартал” – это проект для людей, которые хотят оставать ...
16.09.2019
Качество и социальная ответственность в приоритете
При выборе места проживания покупатель оценивает, прежде всего, условия, при которых будет чувствовать себя комфортно. Не менее важным критерием оценки является влияние компонентов, применяемых в строительстве на здоровье человека. Именно такого ...
09.08.2019
Строим ответственно!
В 1986 году, перспективные молодые люди из Херсона, предложили интересную строительную  идею. Суть идеи заключалась в том, чтобы при небольшой поддержке государства, дать возможность  молодым людям самим строить для себя жилье и тем самым реш ...