Заказать звонок
Отдел продаж:
Приемная:
Наш адрес:
г. Херсон, проспект 200-летия Херсона, дом 38, корпус 6
З Новим Роком 2020!
03.01.2020
Шановні інвестори! 
Разом з Вами ми увійшли в Новий 2020 рік! 
Рік, що минув був непростий і став справжнім  іспитом на міцність для  компанії - забудовника та  інвесторів. І цей іспит ми витримали здебільшого завдяки Вам! 
Тепер ми маємо можливість продовжувати будівництво якісного та комфортного житла, впевнено дивитися в майбутні проекти та складати нові перспективні плани розбудови Таврійського мікрорайону, робити наше місто кращім! 
Ми надзвичайно вдячні Вам за довіру, за порозуміння, за терпіння, за Ваш позитивний настрій! 
Зі свого боку компанія здійснює всі необхідні заходи щодо якнайскорішого введення будинків в експлуатацію та передачі  квартир їх власникам. 

Колектив будівельної компанії Молодіжний житловий комплекс від щирого серця Вітає Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! 
Бажаємо Вам в Новому році нових найсміливіших задумів та можливості їх втілення, добробуту, міцного здоров’я, любові до життя та  яскравих емоцій! 

Будівельна компанія «Молодіжний житловий комплекс» 
Збільшуємо простір для любові! 
До нових зустрічей у Новому році! Чекаємо на Вас в офісі компанії!


Вернуться к списку
Читайте также
16.12.2019
Купить квартиру в Херсоне от застройщика
Древний и славный Херсон - город, который быстро растет и развивается. Людей становится все больше, соответственно, жилищный вопрос стоит традиционно остро. Но при этом многих не устраивают условия, которые способны предложить потенциальным жителям возвед ...
29.11.2019
Ход строительства домов МЖК
По дому 34/4: - установлены входные двери;- завершение работ по наружным сетям водоснабжения и канализации;- выполняются отделка цоколя и входа, отмостка;- установлен лифт;- установлены приборы учета электроэнергии и водомеры;- завершена установка те ...
25.10.2019
Внимание! До окончания акции осталось 10 дней! (Акция завершилась)
Успейте приобрести новое жилье в Херсоне по специальной цене – 12 000 грн. за кв. метр - на квартиры в новой секции ЖК "Молодежный квартал". До завершения акции осталось всего 10 дней! ЖК “Молодежный квартал” – это проект для людей, которые хотят оставать ...