Заказать звонок
Приемная:
Наш адрес:
г. Херсон, проспект 200-летия Херсона, дом 38, корпус 6
З Новим Роком 2020!
03.01.2020
Шановні інвестори! 
Разом з Вами ми увійшли в Новий 2020 рік! 
Рік, що минув був непростий і став справжнім  іспитом на міцність для  компанії - забудовника та  інвесторів. І цей іспит ми витримали здебільшого завдяки Вам! 
Тепер ми маємо можливість продовжувати будівництво якісного та комфортного житла, впевнено дивитися в майбутні проекти та складати нові перспективні плани розбудови Таврійського мікрорайону, робити наше місто кращім! 
Ми надзвичайно вдячні Вам за довіру, за порозуміння, за терпіння, за Ваш позитивний настрій! 
Зі свого боку компанія здійснює всі необхідні заходи щодо якнайскорішого введення будинків в експлуатацію та передачі  квартир їх власникам. 

Колектив будівельної компанії Молодіжний житловий комплекс від щирого серця Вітає Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! 
Бажаємо Вам в Новому році нових найсміливіших задумів та можливості їх втілення, добробуту, міцного здоров’я, любові до життя та  яскравих емоцій! 

Будівельна компанія «Молодіжний житловий комплекс» 
Збільшуємо простір для любові! 
До нових зустрічей у Новому році! Чекаємо на Вас в офісі компанії!


Вернуться к списку
Читайте также
01.10.2020
Проспект 200-летия Херсона, 46 корпус 1 - адрес назначен новому дому
Решением исполнительного комитета Херсонского городского совета 21.09.2020 І-ой очереди ЖК "Молодежный квартал" - 9-этажному жилому дому №34/4 в квартале МЖК 4-А Таврическом мкр г. Херсона присвоен отдельный почтовый адрес: г. Херсон, проспект 200-летия Х ...
21.09.2020
Отримані енергетичні сертифікати новобудов
Будівельна компанія «Молодіжний житловий комплекс» в своїй діяльності керується принципом – будуємо якісно, як для себе! Проектно-технічним відділом компанії не тільки впроваджуються новітні технології, але, зазвичай, здійснюється моніторинг якості, ...
14.09.2020
Получен сертификат о готовности к эксплуатации на жилой дом №34/4
Уважаемые инвесторы! Очередной новый дом от компании МЖК построен и сдан в эксплуатацию! Сообщаем о получении Сертификата о готовности к эксплуатации объекта - «9-этажный жилой дом № 34/4 в квартале МЖК 4-А ТМКР г. Херсона».Сертификат выдан орга ...