Заказать звонок
Отдел продаж:
Приемная:
Наш адрес:
г. Херсон, проспект 200-летия Херсона, дом 38, корпус 6
З Новим Роком 2020!
03.01.2020
Шановні інвестори! 
Разом з Вами ми увійшли в Новий 2020 рік! 
Рік, що минув був непростий і став справжнім  іспитом на міцність для  компанії - забудовника та  інвесторів. І цей іспит ми витримали здебільшого завдяки Вам! 
Тепер ми маємо можливість продовжувати будівництво якісного та комфортного житла, впевнено дивитися в майбутні проекти та складати нові перспективні плани розбудови Таврійського мікрорайону, робити наше місто кращім! 
Ми надзвичайно вдячні Вам за довіру, за порозуміння, за терпіння, за Ваш позитивний настрій! 
Зі свого боку компанія здійснює всі необхідні заходи щодо якнайскорішого введення будинків в експлуатацію та передачі  квартир їх власникам. 

Колектив будівельної компанії Молодіжний житловий комплекс від щирого серця Вітає Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! 
Бажаємо Вам в Новому році нових найсміливіших задумів та можливості їх втілення, добробуту, міцного здоров’я, любові до життя та  яскравих емоцій! 

Будівельна компанія «Молодіжний житловий комплекс» 
Збільшуємо простір для любові! 
До нових зустрічей у Новому році! Чекаємо на Вас в офісі компанії!


Вернуться к списку
Читайте также
22.05.2020
О новостройках
Небольшое вступление... Профессионализм строительной компании, в первую очередь, нужен потенциальному покупателю недвижимости. Только застройщик может дать гарантию качества и надежности всего цикла строительных работ при возведении объектов. Ведь своим ...
06.03.2020
Как купить недорого квартиру в Херсоне?
Как купить недорого квартиру в Херсоне?Квартирный вопрос - тема традиционно острая. Купить недорого квартиру в Херсоне с помощью авторитетного и надежного партнера - строительной компании «МЖК» - вполне по силам семье со средним достатком. Наша компания п ...
16.02.2020
Купить квартиру в Херсоне от застройщика
Древний и славный Херсон - город, который быстро растет и развивается. Людей становится все больше, соответственно, жилищный вопрос стоит традиционно остро. Но при этом многих не устраивают условия, которые способны предложить потенциальным жителям возвед ...