Заказать звонок
Приемная:
Наш адрес:
г. Херсон, проспект 200-летия Херсона, дом 38, корпус 6
З Новим Роком 2020!
03.01.2020
Шановні інвестори! 
Разом з Вами ми увійшли в Новий 2020 рік! 
Рік, що минув був непростий і став справжнім  іспитом на міцність для  компанії - забудовника та  інвесторів. І цей іспит ми витримали здебільшого завдяки Вам! 
Тепер ми маємо можливість продовжувати будівництво якісного та комфортного житла, впевнено дивитися в майбутні проекти та складати нові перспективні плани розбудови Таврійського мікрорайону, робити наше місто кращім! 
Ми надзвичайно вдячні Вам за довіру, за порозуміння, за терпіння, за Ваш позитивний настрій! 
Зі свого боку компанія здійснює всі необхідні заходи щодо якнайскорішого введення будинків в експлуатацію та передачі  квартир їх власникам. 

Колектив будівельної компанії Молодіжний житловий комплекс від щирого серця Вітає Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! 
Бажаємо Вам в Новому році нових найсміливіших задумів та можливості їх втілення, добробуту, міцного здоров’я, любові до життя та  яскравих емоцій! 

Будівельна компанія «Молодіжний житловий комплекс» 
Збільшуємо простір для любові! 
До нових зустрічей у Новому році! Чекаємо на Вас в офісі компанії!


Вернуться к списку
Читайте также
24.01.2021
Нова секція ЖК Молодіжний квартал відкрита для придбання!
Шановні Херсонці!  Будівельна компанія МЖК вітає Вас з початком нового року, та оголошує про старт продажів квартир у житловому будинку, який буде збудовано в 4А Таврійському мікрорайоні за адресою проспект 200-річчя Херсона, 34/1. Дев’я ...
22.01.2021
Інвестиції у нерухомість як соціальне страхування
Зараз не для кого вже не є секретом те, що економічна та соціальна політика не додають впевненості в дні прийдешньому. Системи страхування та накопичення(фінансового, медичного, пенсійного і т.п.) за багато років не набули необхідного розвитку, а т ...
29.12.2020
З Новим Роком 2021!
ШАНОВНІ ІНВЕСТОРИ ТА ПАРТНЕРИ! Від щирого серця вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Хай новий рік без лабіринтів буде, І негаразди всі забуде, Щоб дні складались продуктивно, І Вам творилося активно! Щоб Ви пишалися собою, І надихалися красою! ...