Заказать звонок
Приемная:
Наш адрес:
г. Херсон, проспект 200-летия Херсона, дом 38, корпус 6
З Новим Роком 2020!
03.01.2020
Шановні інвестори! 
Разом з Вами ми увійшли в Новий 2020 рік! 
Рік, що минув був непростий і став справжнім  іспитом на міцність для  компанії - забудовника та  інвесторів. І цей іспит ми витримали здебільшого завдяки Вам! 
Тепер ми маємо можливість продовжувати будівництво якісного та комфортного житла, впевнено дивитися в майбутні проекти та складати нові перспективні плани розбудови Таврійського мікрорайону, робити наше місто кращім! 
Ми надзвичайно вдячні Вам за довіру, за порозуміння, за терпіння, за Ваш позитивний настрій! 
Зі свого боку компанія здійснює всі необхідні заходи щодо якнайскорішого введення будинків в експлуатацію та передачі  квартир їх власникам. 

Колектив будівельної компанії Молодіжний житловий комплекс від щирого серця Вітає Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! 
Бажаємо Вам в Новому році нових найсміливіших задумів та можливості їх втілення, добробуту, міцного здоров’я, любові до життя та  яскравих емоцій! 

Будівельна компанія «Молодіжний житловий комплекс» 
Збільшуємо простір для любові! 
До нових зустрічей у Новому році! Чекаємо на Вас в офісі компанії!


Вернуться к списку
Читайте также
02.07.2020
Ход строительства домов МЖК
 Дом 34/4 по просп. 200-летия Херсона: - ведутся работы по вертикальному планированию, благоустройству, озеленению придомовой территории;- выполнена окраска металлоконструкций;- завершение работ по устройству наружных сетей отопления. Дом 3 ...
15.06.2020
Еко-Проект від МЖК!
Конкуренція, як елемент економіки, являє собою потужний стимул розвитку та росту будівельної компанії «Молодіжний житловий комплекс».Успішно конкурувати,  і при  цьому, знаходитись  у правовому полі та в умовах обмежених економічних ресурсі ...
22.05.2020
О новостройках
Небольшое вступление... Профессионализм строительной компании, в первую очередь, нужен потенциальному покупателю недвижимости. Только застройщик может дать гарантию качества и надежности всего цикла строительных работ при возведении объектов. Ведь своим ...